No Fair Play – włoska marka stadionowa

Rozpoczynając publikowanie wątków związanych z modą stadionową, nie sposób, nie przenieś się do stolicy światowej mody, czyli Włoch, kraju, który jest także kolebką ruchu ultras, co tylko w pozytywny sposób może wpływać na jakość prezentowanej marki. Co prawda NO FAIR PLAY nie jest jeszcze tak dobrze znana, jak nazwiska tamtejszych projektantów z wielkich domów mody, no ale my nie skupiamy się tutaj na popularności i wyznacznikach kreowanych przez kolorowe czasopisma i świat mediów. Co prawda nazwa marki brzmi może niezbyt włosko, ale przyjęła się w Italii bardzo dobrze.
no_fair_play_05
Marka NO FAIR PLAY powstała w kwietniu 2012 roku i jest tworzona z pasją przez włoskich pasjonatów mody kibicowskiej oraz ulicznej. Jak piszą o sobie twórcy marki, ich produkty można spotkać na stadionie w asyście dymu płynącego z płonących rac. Logo marki NO FAIR PLAY można także wypatrzeć na koncercie podczas szalonego pogo, czy wizyty w pubie, kiedy to opróżniane są kolejne kieliszki mniej lub bardziej alkoholowego trunku. Mówiąc dosadnie, są to miejsca, gdzie najczęściej spotkacie stadionowych fanatyków, a jak już mowa o fanatyźmie to jego znakiem rozpoznawczym we włoskim wydaniu jest właśnie marka NO FAIR PLAY.
no_fair_play_06
W sklepie internetowym dominują głównie moje ulubione gadżety, czyli t-shirty, ale znajdziecie tutaj także bluzy, czapki, czy spodenki opatrzone angielskimi napisami, chociaż zdarzają się też wersje włoskojęzyczne. NO FAIR PLAY to linia odzieży ulicznej dla wszystkich tych, którzy na co dzień nie żyją „zbyt grzecznie”, czyli śmiało można stwierdzić, że marka pasuje do nas idealnie. Subkultury oraz miejskie środowisko to jedne z wielu źródeł inspiracji dla projektantów marki, dlatego wzorują się oni często na kulturze skinhead, punk, czy też efektownych tatuażach. Odzież tej firmy została stworzona po to, aby wydobyć z człowieka ducha spontaniczności, a jednocześnie zapewnić mu elitarny styl, a wszystko to za sprawą dbania nawet o najmniejsze szczegóły.
no_fair_play_07
Twórcy tej marki cały czas poszukują najlepszej jakości materiałów oraz surowców, tak aby firma była po prostu doskonała poprzez jakość oferowanych produktów. Właściciele marki twierdzą, że odzież uwidacznia osobowość, pokazując tym samym kibicowską unikalność w środowisku mass… z czym nie sposób się nie zgodzić. Jeśli jesteś stadionowym bywalcem i masz już dość otaczającej Ciebie szarości oraz monotematyczności to odzież NO FAIR PLAY będzie dla Ciebie idealnym wyborem.
no_fair_play
Marka NO FAIR PLAY to przede wszystkim proste, ale efektowne projekty z użyciem logo. Fanatycy rysowanek, czy też komiksowych postaci także znajdą tutaj coś dla siebie. Osobiście jestem bardzo zadowolony z koszulki – POLICE ON MY BACK, które całkiem niedawno nabyłem. Stylowe żakardowe metki, efektowny i trwały nadruk z przodu koszulki, jak i stylowe logo z tyłu to tylko jedne z wielu argumentów, jakie przemawiają za kupnem produktów tej marki. Zwracając uwagę na aspekty cenowe, należy przyznać, że są one w normie i jakoś specjalnie nie powinny nikogo odstraszać, bo przecież za wyjątkowość i dobrą jakość (sprawdzone) trzeba zapłacić, a nie przepłacić, co w tym przypadku całkowicie się zgadza.
no_fair_play_02
Wszystkich zainteresowanych marką NO FAIR PLAY odsyłam na stronę producenta, gdzie znajdziecie informacje na temat zamówienia odzieży. Pomimo tego, że projektanci bazują raczej na lokalnej scenie kibicowskiej, to wysyłają także towar na cały świat, przez co bez problemów będziecie mogli cieszyć się tą marką także w naszym kraju.

Sklep on-line: www.nofairplay.it

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany.


*